1.dějství Can-Am Grand National Cross Country Series na Westgate River Ranch v Lake Wales - Florida

05.03.2010 21:16

05.03.2010 19:13

Foto GNCC Series

Josh Strang - FMF Makita Suzuki,vyhrál zahajovací závod amerického Can-Am Grand National Cross Country Series na Westgate River Ranch v Lake Wales, Florida , V tříhodinového závodu , kterého se zůčastnilo 1200 závodníků z osmi států, měl velkou smůlu vedoucí jezdec Charlie Mullins (Yamaha),když utopil svůj stroj v jednom rybníčku ,po dlouhém a úmorném pokusu nastartovat motocykl se mu to nakonec podařilo a závod dokončil na třetím místě, druhý byl Chris Bach (KTM)

O GNCC Racing :

Can-Am Grand National Cross Country Series je přední americká off-road závodní série.Společnost byla založena v roce 1979, jede se  13-kol mistrovství,ÊCross je jedním z nejvíce fyzicky náročných sportů na světě. Vyčerpávající tří-hodinové GNCC závody se jedou na tratích v délce v rozmezí od osmi do 12 mil, v tomto roce se soutěží o více než  3 miliony dolarů. Rozmanitý terén, včetně kopců, lesy, bláto, špína, skály a motokros sekce, GNCC  jsou testy výdrže a rychlosti. Pro více informací navštivte: www.gnccracing.com.

Josh Strang vyhrál premiéru GNCC na Floridě.