AMK Holice v AČR - přípravy finišují

09.06.2010 17:18

 

AMK Holice v AČR

Přípravy finišují - 7.6.2010

Konečně nám začalo trochu přát počasí a tím pádem se do závěrečné části dostala příprava tratě a celého zázemí. K dispozici jsou již i přihlášky jezdců. V Poběžovické kotlině by se měli představit zástupci z 21 zemí a holický závod je rozhodně nejlépe obsazeným v této sezoně.

Ve třídě MX3 bude největší pozornost soustředěna na vedoucí trojlístek průběžné klasifikace, který má následující složení: vede Ital Alex Saviny, druhý je Španěl Carlos Campano a třetí Slovinec Matevž Irt. Hned za touto trojicí je na čtvrtém místě Martin Žerava, sedmé místo zatím patří Petru Michalcovi. Do Holic velice rád jezdí úřadující mistr republiky Jiří Čepelák a podle svých slov se na závod velice těší. Mezi favority můžeme zařadit i francouzského reprezentanta Milko Potiseka nebo Slovince Sašo Kragelja.

Téměř padesát jezdců by se mělo představit ve třídě EMX3. V této kategorii jezdí nejlepší mladí motokrosaři z celé Evropy, především z motokrosových velmocí, jakými jsou Itálie, Belgie, Holandsko, Velká Británie a Francie.

Sobotní program začíná v deset dopoledne, nedělní o čtvrt hodiny dříve.

Petr Kačer

Více na: https://www.automotoklub-holice.cz/