Chad Reed vyhrál supercross v italském Janově

21.11.2011 16:44
V sobotu 19.11. se jel superkrosový závod v italském městě Janov, kde zavítala i superkrosová a motokrosová hvězda Chad Reed. Ten se stal i celkovým vítězem, když v prvním finálové rozjížďce dojel druhý a ve druhé vyhrál.

V první jízdě se dostal do kolize v první zatáčce po staru a začínal ve druhé polovině startovního pole. Skvělou stíhací jízdou však nadchl 10000 italských fanoušků a tuto rozjížďku dokončil na druhém místě za Američanem Justinem Barciou. Ve druhé jízdě již Reedy zvítězil, když překonal druhého Barciu v předposledním kole a stal se tak i celkovým vítězem. Pro Reedyho to byl první závod po desetitýdenní pauze a vůbec první událost pro nového technického ředitele týmu Two Two Motosports Mike Gosselaara.