Filip Neugebauer se zranil během zimní přípravy v Itálii!

09.02.2011 19:43

Zdravím, dlouho jsem o sobě nedal vědět, a tak se to pokusím napravit a nějak vše shrnout. Posledním závodem, kterého jsem se zúčastnil, byl Supercross v Dortmundu, kde jsem poslední den dokončil finále na šesté pozici, což byl můj nejlepší výsledek letošní supercrossové sezóny.

Po závodě jsem se vrátil domů a pokračoval v práci na fyzické kondici. Dopřál jsem si i týden dovolené v italských Dolomitech a poprvé v životě jsem si užívall opravdu velkých hor. Zima mi přijde letos ale hodně dlouhá, a tak už jsem se nemohl dočkat až zase sednu na motorku.

 

Prvního února jsem pak odjel s Osička MX Teamem na přípravné soustředění do Itálie. Společně se mnou tam byl Marek Sukup a také s námi jel Pavel Kejmar. Poprvé jsme jezdili v Mantově, kde jsem potkal i své největší rivaly z německého mistrovství - Siegla a Heideckeho. Během následujících pěti dnů jsme pak vystřídali čtyři různé tratě a vše vycházelo podle plánu.

Bohužel v sobotu při tréninku ve Faenze jsem si v blátivé koleji otočil nohu a odnesl jsem to výronem v kotníku a nataženými vazy. Byl jsem tak nucen vrátit se o pět dní dříve do ČR. A aby toho nebylo málo, budu muset vynechat mezinárodní supercross v Dánsku, kterého jsem se měl tento víkend účastnit.Doufám, že se zranění bude dobře a rychle hojit a budu se moci 20. února 2011 společně s Osička MX Teamem opět vrátit do Itálie, abych již konečně začal přípravu na motorce na 100 %.

Tak se mějte fajn...

Převzato z:  Motolevel.com