isde

25.09.2013 21:31

FIM International Six Days Enduro ( ISDE ) oslaví své sté rok ve velkém stylu na konci tohoto měsíce , když v roce 2013 Akce se koná ve městě Olbia , Sardinie od 30.září 30 do 5. října. Po návratu do Itálie se poprvé od roku 1997 , na osmdesátéhoosmá vydání nejdelší FIM přeběhu off-road motocyklů závod bude mít svůj domov v Sardinie - druhý největší ostrov ve Středozemním moři . Známý pro své křišťálově čisté vody a malebné krajině, se Sardinie dodávat ideální místo označit jednu setinu výročí této kultovní události.

Pěstování od úspěchu k úspěchu , budeISDE 2013 viz 627 jezdců třicet-šest různých národů přijet na Sardinii soutěžit. Transformace Olbia do města světa enduro ,přístavní oblast města se má státúle jako nejlepších světových jezdců bitvě nejvyhledávanějších ocenění v oblasti sportu enduro .

Vydejte se v celém regionu Gallura , bude soutěžící v letošní ISDE čelí šest dlouhé , náročné a rozmanité dny závodění. Odchod do klidu závodu paddocku se nachází v oblasti přístavu Olbia Každé ráno se jezdci rychle pustit do okolních hor . Využití četné stezky z Rallye FIM Sardínie , konkurenti týkat přibližně 230 km každý den po dobu prvních pěti dnů od jejich vzniku . Uvedení závodění ke konci, bude ISDE tradiční šestý den motocross konat v příčném parku na 'Sergio Bruschi " v Tempio na sobotu 5. října.

Dominují události v Německu v roce 2012 , Francie přijet na Sardinii jako obhájce titulu ze všech tří tříd - FIM World Trophy , Světová trofej juniorů FIM a FIM žen pro Světovou trofej . Fielding ne méně než tři FIM enduro mistrů světa ve svém týmu World Trophy , jsou účtovány jako Francie oblíbené vyhrát znovu. Vítězné všech šest dní soutěže v roce 2012 , Francie doufat zopakovat , že výkonnost v Olbia. Nicméně, hostitelský stát Itálie tvrdě bojovat , aby je zastavil . Touží čerpat neocenitelnou podporu z jejich domácím publikem , a vyzbrojený nově korunovaný FIM enduro 2 mistr světa Alex Salvini - Honda by italský to jako nic lepší, než u příležitosti stého výročí ISDE s domácím vítězství . Ale se Španělskem , USA , Austrálie , Velká Británie a Švédsko jsou všechny vybaveny silný line- up , je závod o vítězství v letošní soutěži trofej FIM nastaven nablízko záležitost.

Stejně jako jejich starší kolegové , francouzská Světová trofej juniorů tým má své památky nastavit na úspěšnou obhajobou juniorské ISDE korunu. Vedeni 2012 FIM enduro juniorský mistr světa Mathias Bellino - Husaberg , by francouzské kvarteto čelit houževnatým odporem od Velké Británie , USA, Austrálii a samozřejmě Itálii. Díky znalosti místního prostředí ke svému prospěchu ,Itala mají potenciál předstihnout své francouzské soupeře . Ale s týmem Velké Británie , včetně 2013 FIM enduro Youth Cupu Jamie McCanney - Husaberg a 2013 FIM SuperEnduro juniorský mistr světa Danny McCanney - Gas Gas , Velké Británii nejsou k odpočítal .

Za druhé světové žen trophy tým soutěže Francie start jako obhájce titulu a bude doufat, že vyprovodit výzvy z Austrálie , Švédsko, USA, Kanadě a Itálii , aby bylo možné zajistit jejich šestý titul ISDE . Osmdesátáosmý vydání ISDE se koná na Sardinii od 30 září do 5. října.