KTM ENDURO CROSS COUNTRY - Ohrazenice zrušeny, bude nový závod!

22.06.2013 19:15

Převzato z www.endurocc.cz/

 

Změna, Ohrazenice se v pátek 5. července N E P O J E D O U.

Pořadatelé vyslyšeli prosby našich seriálových závodníků, kteří měli obavy ze závodu na motokrosové trati a hlavně bylo spousta připomínek ke zvolenému termínu.

V plánu bylo jet takový "endurosprint" na cca tříkilometrové trati, její zdolání by trvalo asi 5 minut. Motokrosové prvky by byly výrazně upraveny, všechny kritické úseky by měly objízdné trasy. Závodila by každá kategorie zvlášť, jelo by se na asi 4 až 5 okruhů. Každá kategorie by měla možnost jízdu jednou nebo dvakrát opakovat, záleželo by na časovém rozpisu, jak by se podařilo závod poskládat do jednoho dne. Počítal by se pro celkové hodnocení jen nejlepší dosažený čas. Tak tohle bylo v plánu, A L E

BCMC Turnov usilovně zapátral a zdá se, že dokázal nemožné. Našel pro vás novou lokalitu, která je blízko u Liberce, momentálně se usilovně jedná s vlastníky pozemků a vypadá to, že na nějakých 80 procent je to jisté.

Pojedeme nové - DVOUDENNÍ CROSS COUNTRY a to v termínu 21. a 22. ZÁŘÍ 2013.

Pokud by to snad přeci jen v té nové lokalitě nedopadlo (držme si palce), sešli bychom se v sobotu 21. 9. 2013 v Ohrazenicích, kde bychom odjeli výše popsaný závod na motokrosové trati.

Doufám, že jsme Vám udělali radost a přeji všem pěkné seriálové závodní prázdniny, protože příště se uvidíme až o posledním prázdninovém víkendu v Bozkově.

Tak hezké léto všem!!!!!!!