Mistrovství světa motokrosařů v Lokti ozdobí letos poprvé ženy

02.08.2010 20:47

 

Staňte se součástí jednoho z nejprestižnějších motoristických závodů konaných na území České republiky v roce 2010. Navštivte motocrossový areál Loketské serpentiny v Lokti, kde se ve dnech 7.-8.8. 2010 bude konat Mistrovství světa v motocrossu ve třídách MX1 a MX2. Tak jako v loňském roce se můžete těšit na obří obrazovky, které Vám zlepší zážitek ze závodů! Přijďte podpořit naše jezdce a sledovat ty nejlepší na světě!

 

MISTROVSTVÍ SVĚTA V MOTOCROSSU ŽEN

Poprvé v historii budeme v rámci mistrovství světa pořádat mistrovský závod žen!

Vložený závod UEM EMX 125

Další novinkou při letošních závodech MX1 a MX2 v Lokti bude vložený závod dvoutaktních strojů ze série závodů UEM EMX 125.

 

Již tak velice atraktivní závody MS vám přinesou ve spojení s MS žen a závodů EMX 125 nevídanou podívanou. Doufáme, že si tento jedinečný zážitek nenecháte ujít!

 

Těšíme se na vaší navštěvu,
členové AMK Loket

 

Mistrovství světa motokrosařů v Lokti ozdobí letos poprvé ženy

Hned několik novinek přinese letos závod mistrovství světa v motokrosu v Lokti. Vedle nejsledovanějších kategorií MX1 a MX2 se poprvé v Loketských serpentinách pojedou závody MS žen a ME dvoutaktů do 125 ccm. Dvoudenní akce se odehraje 7. a 8. srpna a pořadatelé očekávají okolo 20 000 diváků.