Ahoj do Čech, dnes Jendu necháme odpočívat, a tak za „kompem“ sedí a o zážitky s Vámi se dělí Lukáš Hádek.

Druhý den je za námi. Dnešní ráno opět budíček v 6:00 hod., snídaně, obléct se nasedáme do auta a vyrážíme směr depo. Probírali se zážitky z předchozího dne a tak různě. Pak už byl čas si jít pro motorky a vyrazit do druhého dne. Já s Honzou jsme startovali v 09.13 začínalo nám pěkně pršet a pršelo velmi silně přibližně 3 hod. Milan startoval v 9:49 a den mu opět začal opravou spojky. Ani u oficiálního dovozce Gas Gas do Finska neuměli určit přesnou příčinu problému, kdy Milan není jediný, kdo u Gáje problém se spojkou řeší. Se Stanislavem spojku odvzdušnili a zatím to fachčí.

Celý okruh byl stejný jako včera a bylo to už hodně rozbité a jak pršelo tak déšť s tratí udělal své. Na každém je znát malinkatá únavička ale pořád to je dobrý a zítra jdeme do boje na novo, a to do nového okruhu který má 330 km, pojedeme ho jednou.

Teď tu vedle sebe mám Milana Kurfiřta, tak ho trošku vyzpovídáme.

Milane, tak jak jsi to dnes viděl?

Milan K.:“Jsem obohacen o nový zážitek, když poprvé jsem startoval jako úplně poslední, více než jsem chytil včera už totiž chytit nelze, pak už následuje pouze žolík. Bylo to trochu deprimující, kdy na trati jsem kolikrát viděl pořadatele, kteří ve druhém kole už balili mlíko. Na druhou stranu na testech jsem si dnes hodně zapředjížděl."

Co motorka už je vše v pořádku?

Milan K.: "V ranní desetiminutovce jsme se Standou spojku odvzdušnili, stále to není stoprocentní, ale zatím se tím nechá jet. Já samozřejmě doufám, že to vydrží."

Nebýt té nešťastné spojky jaký máš z letošní šestky dojem?

Milan K.: "Počasí s prvními dny opravdu silně zamíchalo, takže první dva dny byly opravdu těžké, naposledy se trestné minuty v takovém počtu chytaly v Povážské a tam tenkrát také pořádně zapršelo. Další dny by to údajně mělo být lehčí, tak uvidíme."

Co véča, co Vám Leošek dnes připravil?

Milan K.:"Předseda se snaží a jde mu to na výbornou. Takže jako základ byla česnečka, druhý chod zapečené těstoviny a třetí chod zeleninový salátek."

Tak to je pro dnešek vše, mějte se fajn.