ISDE 2009 - zahájeno

Nazdárek do Čech, právě proběhlo slavnostní zahájení a teď již bude vše na ostro.

Dnes byli jezdci na tréninkovce a Had se už pěkně rozjel a my jsme hned za ním, tak když udělá chybu, tak jsme před ním. Zbytek týmu měl dnes tématický výlet po pobřeží, Tomik kluky protáhl okolo místní pískovny, cementárny a kamenolomu, po štěrkové cestě asi 50 m nad srázem si dojeli na pěknou plážku, kde měli koupačku. Část týmu vypustil zahájení a vydal se do Lisabonu na fotbal Portugalsko Maďarsko. Včera večer se k týmu připojili naši Junioři (Láďa Kurfiřt a Jiří Petrák) a dostalo se jim vřelého přivítání a my už máme najížďáky. Dnes večer dorazí ještě Hádkovi, ale ty by měli být zrovna někde v Paříži na letišti, tak doufáme, že přestoupí na ten správný let a nepoletí do Mexika, protože tam se to jede až za rok. Potom by měli přiletět ještě Pekáč s Farinem, Koucínem a Cíťou.

Taky jsme se dočetli, že by Vás zajímal náš jídelníček, tak tady ho máte.

Snídaně 8.45 místního času - endurobuchta od Petráka a pomazánka od Leoše.

Oběd v čase jak se to komu hodí - gulasche zupe, a francouziš brambor.

A večeře zase v čase jak se to komu hodí a dojedli jsem zbytky od oběda. Našemu kuchaři děkujeme, bylo to zase vynikající.

Jinak Had vzkazuje Strnádkoj, že mozek nechal na tý přejímce a poletí jako v krakonošově.

Tak zatím ahojda až budeme moci tak se zase ozveme.

Fotky vkládat neumíme, nejde to, je to asi rozbitý, nebo bude problém úplně někde jinde, ale kde to tady nidko neví a my tedy jako nevíma jak to zjistit.

Tak čau.

-jk-