Poslední závod JBR CUP 2010 Cross - Country Maňovice

07.10.2010 17:56

Maňovice leží mezi Pačejovem a Jetenovicemi. Příjezd je od Klatov a tedy dále na Lažany Defurovy a v lese za Pačejovem  odbočit doprava. Od Strakonic směrem přes Horažďovice směrem na Plzeň a ve Velkém Boru odbočit na Jetenovice a dále do místa dění. Od Plzně za vesnicí Lažany Defurovy odbočit na Plánici doprava a po cca 2 km odbočit doleva -směr Maňovice.

Pro jezdce, kteří se nehodlají přihlásit předem na internetu (děkuji všem, kteří se přihlásili) - můžete se přihlásit na místě, ale pouze v daném čase. Po limitu už nebude možné se přihlásit.

Dodržujte časový harmonogram. U všech kategorií je plánované zaváděcí kolo. Kdo si netroufá, bude lepší, když ho nepojede. Na jezdce, kteří se nedostanou do cíle zaváděcího kola, nebude brán ohled a před startem budou pořadatelem odstraněni z trati.

Jedeme za přísného dohledu nepřátel endura, a tak budou mít všichni ekologické podložky pod motocyklem ze savého materiálu!!!

Bezpodmínečně dodržovat pokyny pořadatelů!!!

Všichni jezdci si zde stáhnou kartu jezde a vyplní všechny údaje. Na místě bude pouze omezené množství karet a bez nich nebude jezdec přijat na přejímku!

Sledujte stránky a další info .

      Z Maňovic Honza a Ráďa

Zdroj: https://www.jbr.cz/