Pozvánka na Mezinárodní mistrovství v cross country do Žáru u Čkyně

22.04.2011 20:33

 

 

Ahoj všem,

 

jedeme dál, a tak posílám jarní pozvánku na Mezinárodní mistrovství v cross country do Žáru u Čkyně (i u Vacova, je to z obou stran stejně daleko), které se koná 21. – 22. 5. 2011.

 

Tato jihočeská lokalita v předhůří Šumavy má v našem seriálu premiéru a jsme přesvědčeni, že nezklame. Jedná se o kombinaci motokrosové tratě s přírodními úseky. Samotný areál je čistě přírodní.

Co zde NENAJDETE: elektřinu, tekoucí vodu, splachovací záchody ani plynové přípojky

Co zde naopak najdete: krásné prostředí, čistý vzduch, cisternu s vodou a úžasné „výsernice“ s hromadami toaletního papíru

 

Tento závod se jede jako dvoudenní pro licenční kategorie motorek a jednodenní pro čtyřkolky a hobby jezdce na motorkách. Časový harmonogram je oproti Jinínu pozměněn, podrobný rozpis najdete na našich stránkách. V principu jde ale o to, že se nám podařilo vměstnat všechny závodní kategorie čtyřkolek do jednoho dne spolu s prvním závodem licenčních motorek.

Zvláštní ustanovení jsou už zveřejněné a najdete je na našich stránkách stejně jako detailní pohled na závodiště a plán trati.

Na technickou přejímku musí přijít každý jezdec s absorpční podložkou.

 

REGISTRACE - UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK DO ŽÁRU JE 19. 5. V 7:00 RANÍHO ČASU.

Chtěla bych upozornit všechny jezdce, aby se důsledně hlásili přes elektronický registrační formulář https://countrycross.cz/registrace.php

Opět budeme postupovat stejně jako v Kamýku – v souladu s Národními sportovními řády, že kdo nebude přihlášen elektronicky přes tento formulář a bude se chtít přihlásit až na místě, zaplatí kromě startovného administrativní poplatek 200 Kč. Každému jezdci, který správně vyplní a odešle registrační formulář, přijde doručovací mail na mailovou adresu, kterou uvedl. Pokud vám tento kontrolní mail nepřijde, znamená to, že jste se nesprávně zaregistroval. Zkuste to znovu. Pokud to stále nejde a nejde, tak mi prostě zavolejte a já vám pomohu.

Prosíme každého, aby ve svém vlastním zájmu provedl kontrolu registrace přes výpis zaregistrovaných jezdců v sekci Registrace do závodu. Pro případné reklamační účely budeme mít u sebe seznam těchto doručenek, podle kterého bude provedena případná kontrola. Pokud bude mít někdo vůči tomuto postupu výhrady, nechť vznese protest na místě u ředitele závodu.

V případě, že se závodu nebudete moci z jakéhokoli důvodu zúčastnit, pošlete mail nebo sms též na moji osobu.

 

A bonbónek navrch! Jelikož jsme objednali slunečné a teplé počasí, uděláme pro všechny v sobotu večer velkej táborák. A tak si s sebou vezměte nějaký špek či slaninu. Pivo a další dobroty potečou ve všenabízejícím cateringovém zázemí. Kdo by si chtěl trochu zaexhibovat, nechť vezme hudební nástroj.

 

Všechny další podstatné informace k závodu najdete na www.countrycross.cz sekce Aktuální závod.

 

 

Za organizační tým ADT Horažďovice zdraví

 

Andrea Králová

 

 

 

 

Mgr. Andrea Králová

ADT Horažďovice

Outdoor & Training s.r.o.

Komenského 213

Horažďovice 341 01

 

Tel.: +420 376 511 896

Fax: +420 376 511 898

Mob: +420 731 446 080

E-mail: andrea.kralova@oat.cz

 

www.oat.cz

www.atvamoto.cz

www.countrycross.cz