Pozvánka na poslední závod PČR a Hobby v Cross Country

27.10.2010 16:23

 

Ahoj,

 

poslední závod letošní sezóny se bude konat na čistě přírodní trati v Defurových Lažanech u Horažďovic. Vzhledem k neustále zmenšujícímu se počtu závodníků jsme se rozhodli tento závod sloučit do jednoho dne. Závod se bude konat v neděli 14. listopadu.

 

Díky tomu dojde ke sloučení některých tříd do společných rozjížděk. Dle řádů AČR není možné slučovat bezlicenční a licenční kategorie, proto dojde k následnému rozdělení kategorií do jednotlivých jízd a k úpravě délky rozjížděk:

  • QUAD JUNIOR I a JUNIOR II - max. 30 závodníků pro obě kategorie - 20 minut
  • QUAD HOBBY a QUAD PROFI - max. 30 závodníků pro každou kategorii (tj. max. 60 závodníků ve společné rozjíždce) - 60 minut
  • QUAD MČR - max. 60 závodníků - 75 minut
  • MOTO HOBBY ADT - max. 70 závodníků - 60 minut
  • MOTO PČR + HOBBY DRUŽSTVA C + LICENCE A - max. 80 závodníků - 80 minut

Vzhledem k tomu, že jsme museli omezit kapacitu závodu u nejvíce vytěžovaných tříd (QUAD HOBBY a QUAD PROFI),tak bych Vás chtěla požádat, abyste se v případě, že se přihlásíte a pak nebudete moci na závod přijet, včas omluvili. Předpokládáme, že zájem o tyto kategorie bude větší než je propustnost tratě, proto budeme přijímat přihlášky i po překročení limitu jako náhradníky pro případ, že se někdo s dříve přihlášených odhlásí. To je ale podmíněné včasnou omluvou u odhlášených jezdců.

 

U motocyklů není tento závod vypsán jako Mistrovství ČR, ale to neznamená, že jezdci s licencí A se nemůžou svézt. Bude pro ně vypsán vložený závod, který se uskuteční ve společné jízdě s Přeborem ČR. Jezdci s licencí A ale nebudou bodováni a pro tuto kategorii bude vyhlášeno absolutní pořadí bez rozdílu obsahu motoru motocyklu.

 

Trať se nachází v čistě přírodním areálu v blízkosti rybníka - ze strany úřadů jsou kladeny velmi přísné požadavky na ochranu přírody. Proto Vás znovu žádáme o používání absorpčních podložek, v této lokalitě je to obzvlášť důležité. A jaká trať Vás čeká? Jedná se o něco podobného, jako byl loňský Velký Bor - tj. strniště, remízky, lesní cesty, pravděpodobně připravíme i umělé překážky.

 

Registrace do závodu bude spuštěna v pátek 29. října v 9:30. Uzávěrka přihlášek je v pátek 12. listopadu v 8:00.

 

Registrační formulář najdete na adrese: https://www.atvamoto.cz/adt_moto_akce/registrace

 

Pokud hledáte fajn ubytování, máme pro Vás tip na horažďovický penzion Houba - https://www.penzionhorazdovice.wz.cz/. Hned vedle je klub, bowling, na trať je to cca 12 km, cena 290 Kč/os.

 

 

Na shledanou při posledním závodě tohoto roku se těší

 

 

Andrea Králová

 

 

 

 

Mgr. Andrea Králová

 

ADT Horažďovice

Komenského 213

Horažďovice 341 01

 

Tel.: +420 376 511 896

Fax:  +420 376 511 898

Mob: +420 731 446 080

E-mail: andrea.kralova@oat.cz

 

www.oat.cz

www.atvamoto.cz

www.hotelatawa.cz