Pozvánka na předposlední závod MMČR a PČR v Cross Country

26.09.2011 17:52

 

Ahoj,

zveme všechny na předposlední závod MMČR v cross country čtyřkolky a motorky, který se pojede 8. - 9. 10. 2011 v Hradišti u Klatov. Upozorňujeme, že se tentokrát jedná o změnu lokality. Tento závod se měl jet dle původního kalendáře ve Velkém Boru u Horažďovic. Takže na západ zamíříte ale pouze na jiné místo, do krásného prostředí šumavského předhůří.

V tomto seriálu se jedná o premiérovou trať a dle našeho názoru velmi zajímavou. Je to jedna z posledních příležitostí letošního cross country a možnost nasbírat ještě pár bodů do celkového hodnocení seriálu.

 

Trať kombinace motokrosové trati a ve větší míře přírodních úseků. Délka okruhu cca

6 km. Poměr terénu vůči trati je 80:20 čili opravdové cross country.

 

Zázemí ZDE ČTĚTE POZORNĚ! Jedná se o přírodní areál, kde není možné omývat stroje. Zato si tam můžete opláchnout svá voňavě upocená těla po závodě - a to dokonce teplou vodou a spláchnout odcházející organické přebytky do odpadové roury splachovacího záchodu. Těchto civilizačních vymožeností je pouze omezený počet, stejně tak jako zásoby vody. Takže prosíme všechny, aby vodou na mytí šetřili a dotahovali řádně kohoutky. K dozoru nad touto činností budou pověřeny 2 akreditované pracovnice z našich řad, které budou řádně označeny a budou mít oprávnění dle svého zdravého úsudku vybírat od neposlušných a ekologicky nemyslících jedinců pokutu (různého charakteru). Pro milovníky retro stylu jsme nezapomněli ani na boudičky suché, tzv.kadibudky. Takže se nemusíte obávat se před příjezdem do deppa řádně najíst, protože „trousit“ bude kde.

Depo je bez elektřiny, zato velmi prostorné a hezké.

 

Catering je samozřejmostí. Na sobotní večer plánujeme táborák a různé napůl zábavné akční disciplíny, kterých se bude účastnit, doufáme, hojný počet borců a sličných dam.Vezměte s sebou cokoli na opékání, co jde zapíjet výborným svijanským pivem.

 

Dále žádáme všechny jezdce o příkladnou morálku v areálu závodiště i v širším okolí.

 

Zvláštní ustanovení a všechny ostatní informace k závodu najdete na našich stránkách. Uzávěrka registrace do závodu je 6. 10. v 7:00 hod. Nezapomeňte se řádně přihlásit přes elektronický formulář v sekci Registrace do závodu. Přesvědčte se, zda je vaše jméno uvedeno na seznamu přihlášených jezdců, který najdete pod formulářem. Zkontrolujte si také, zda vám přišel na vaši mailovou adresu zpětný doručovací mail. Pokud nic neobdržíte, neváhejte mě zavolat. Ráda vám s přihlášením pomůžu. Pokud se budete přihlašovat až na místě, zaplatíte 200 Kč navíc administrativní poplatek.

 

Na závěr bychom vás chtěli ještě požádat, zda byste nám mohli poslat jakýkoli dobrý tip na místo pro slavnostní vyhlášení, které letos proběhne dohromady pro enduro i cross country. Abychom vyhověli poměru vzdáleností rovným dílem, hledáme nejlépe u D1, popř. v okolí Prahy či v blízkém dojezdu od Prahy po dálnici vhodné místo s kapacitou pro cca 200 - 250 osob. Ideální by byl hudební klub s větším sálem pro slavnostní ceremoniál s možností využití dalších prostor a aktivit (např. bowling, squasch, tanec, kulečník atd.). Vyhýbáme se zařízením jako jsou multifunkční kulturáky, obecní sály bez ducha a výrazu či hostince.

Předběžný termín: 25. 27. 11. 2011

Tipy posílejte na: andrea.kralova@oat.cz

 

Toť zhruba vše. Přeji všem dobré naladění sportovní formy a za 14 dní ahoj.

 

 

Za organizační tým cross country

 

Andrea Králová

 

 

 

Mgr. Andrea Králová

ADT Horažďovice

Outdoor & Training s.r.o.

Komenského 213

Horažďovice 341 01

Tel.: +420 376 511 896

Fax: +420 376 511 898

Mob: +420 731 446 080

E-mail: andrea.kralova@oat.cz

www.oat.cz

www.atvamoto.cz

www.countrycross.cz