Report od Pepy Kulhavého pro ENDURO MOTOSPORT - třetí vítězství v GCC

04.06.2012 23:27

GCC Marisfeld 3.6.2012
Třetí závod Německého mistrovství v country crossu za mnou! Potřetí nám pršelo! A potřetí v řadě se mi podařilo vyhrát!!! Na této trati jsem jel loni svůj první německý kantrač... Byl jsem z trati absolutně zhnusen, je plná šutrů a nepředstavitelně se prášilo!!! Proto jsem se na tento závod vůbec netěšil... Co se ale týká počasí, tak jsem oproti minulému roku zažil úplný opak... jelo se v brutálním lijáku, z kopců se valili proudy vody a tvořily se hluboké kaluže. Prostě podruhé na jedné trati a podruhé extrémní podmínky... Teď k závodům... Odstartoval jsem kolem pátého místa. Využil jsem toho, že se první část tratě jela po motokrosu a rychle se dostal na druhé místo. Ve třetím kole jsem už byl první a toto místo se mi podařilo uhlídat až do konce. Během závodů jsem měl jeden větší pád a malý problém s brýlemi, ale v tomhle počasí se nebylo čemu divit a problémy měli všichni... Celkově jsem navýšil svůj bodový náskok z 10 na 20 bodů. Další závod se měl konat za 3 týdny, ale bohužel byl kvůli ochranářů zrušen, kalendář byl zkrácen z 8 na 7 závodů a další kantrač se tedy jede až v druhé půli července.... Do té doby mám v plánu pár motokrosových závodů, testování v Itálii nových Husqvaren 2013, svůj první enduro závod ve Frýdlantu nad Ostravicí a svatbu!!! Ta už mě čeká tuto sobotu... držte palce. JK

Přejeme hodně štěstí a pohody v rodinném životě i na trati.