Setkání všech příznivců motoristického sportu a II.sraz V.ročníku setkání handcapovaných a motokrosové mládeže.

29.10.2011 18:37


Všichni co jste již u nás byli i vy co jste jen o nás slyšeli , či ti co nás vůbec neznáte , jste srdečně zváni na zakončení sezony 2011 , vyhlášení výsledků a předání cen vítězům středočeského cupu v jednotlivých kategoriích a vyhlášení celkového vítěze. Toto vše se uskuteční společně s druhým srazem pátého ročníku s...etkán handicapovaných a motokrosové mládeže.
Jak to bude probíhat?
Tak jak jste zvyklý, v pátek večer posezení s živou hudbou v temperovaném stanu,( hudební těleso je sestaveno z vás závodníků co umíte na nějaký hudební nástroj a vezmete ho sebou, samo i diváci) společně s členy moto klubu vozíčkářů ČR .Taky by jsme asi promítli dokument o spolupráci MX Krupé s Moto klubem vozíčkářů ČR , samo pívo a kýta z grilu a jiné dobroty . Pro závisláky WiFi připojení k dispozici po celý víkend!!!
Sobota ráno od 7.00 registrace do posledních rozjížděk letošní sezony podle kubatur, tak jak vždy, a pojedou se rozjížďky, jedna za druhou abychom si řádně užili. Oproti normálu přibydou dvě kategorie a to Handicapovaní a doprovod vozíčkáře , na čtyřkolkách. V poledne se uskuteční předání cen za středočeský cup a po obědě pokračujeme v rozjížďkách až do odpoledních hodin. Tímto se společně až nás to přestane bavit rozloučíme se sezónou 2011 a zavřeme trať.
Odpoledne pokračujeme v posezení v temperovaných stanech a večer je v místním sále připravena profesionální zábavová muzika nás bavit až do nedělních ranních hodin.
V neděli rozjezd do svých domovů naposled umýt motorku či čtyřkolku a uklidit do garáže. Kdo jak chce muže samozřejmě svoje působení u nás ukončit kdykoli chce.
Celkový program je připraven pro všechny ale není povinný!
Už teď se těším na vás na všechny!!
Váš speaker Roman