Tak už je to tady a o víkendu 10.-11.9. vypukne poslední závod seriálu EM a to přímo na domácí půdě v Martinicích.

06.09.2011 18:33


Trať bude podobná jako v loňském roce, přibude pár nových úseků a největší změnou asi bude to, že se to pojede obráceně. Stejně jako v minulých ročnících v pátek 9.9. od 18hod. proběhne 1. zaváděcí kolo, takže kdo bude mít zájem, může se svést a zrovna se přihlásit.
V sobotu zahájí závodní den v 9hod. kategorie profi a veterán dvojice (150 min.), od 12.30hod. se pojede nejpočetnější závod kategorie dvojice hobby. Jak se říká, to nejlepší nakonec a tak sobotní zápolení ukončíme vyřazovacím závodem jednotlivců na EXTREM PROLOGU (asi 16hod.-18hod.). Po extremu proběhne slavnostní vyhlášení jak celého dne, tak celého seriálu a to v kategoriích dvojice hobby, profi a veterán. Po vyhlášení až do 22hod. bude posezení s hudbou a samozřejmě nesmí chybět ani ohňostroj na závěr.
Druhý den zahájíme závodem dětí 50 ccm a 65 ccm a to od 9hod., po skončení budou děti mít vyhlášení jak nedělního závodu, tak i celého seriálu.Od 11hod. se pojede závod jednotlivců a to na 90 min. v kategoriiích hobby 2T a 4T, profi a veterán.
Po celý víkend budou vystaveny motocykly BETA, TM, GAS-GAS, proběhne i předváděcí akce vozidel DACIA od firmy Auto Belda.


EXTREM PROLOG Martinice 2011

Přípravy na CC Martinice vrcholí, tak tady mám pro Vás pár info o chystaném prologu, který se pojede v sobotu od 16hod. Takže opět se pojede vyřazovacím způsobem přes překážky a to: klády, pneu, skok přes PRAGU V3S, ohrada z polínek, kamení, skok z hlíny, orba a již tradiční HOUPAČKA od firmy Kovovýroba Pavel Brendl Čistá u Horek. Loňský vítěz Michal Kadleček je bohužel po zranění, ale stejně jako v loňském roce budou za Extrem prolog ceny do 6. místa, takže každý má šanci uspět. Za 1. místo 5 000,-Kč, 2. místo 3 000,-Kč, 3. místo 2 000,-Kč, 4.-6. místo věcné ceny.
Část překážek bude použita i v závodu, kdo se na tyto "atrakce" necítí, tak může využít objízdné trasy. To je prozatím vše, další info o příravách ve středu večer.
 

Zvl. ustanovení:

https://www.enduromartinice.cz/userfiles/file/2011/zari/martinice/ust_martinice2011.pdf
 

na všechny se těší pořadatelé EM