Výsledky 28 AIROH MANTOVA STARCROSS MX1.MX2

20.02.2011 18:20

V Mantově vítězí v MX1 David PHILIPPAERTS a v MX2 Gautier PAULIN, naši zástupci v MX1 Petr Bartoš  (8+6+12) skončil na dvanáctém místě a Michal Kadleček dvacátý (0+5+2) když v první jízdě podle výsledků neobjel ani jedno kolo. V MX2 si Petr Smitka vyjel osmou pozici (12+12+9)

Foto: xoffroad.it

Celkové výsledky:

MX1.MX2 - Overall

Classe : MX1

 

1 19 PHILIPPAERTS David ITA MX1 Yamaha Monster Energy YAM 75 (25+25+25)

2 6 LEOK Tanel EST MX1 Tm Factory TM 66 (22+22+22)

3 10 BOISSIERE Anthony FRA MX1 Monster Energy Gariboldi YAM 56 (18+20+18)

4 22 STRIJBOS Kevin BEL MX1 Delta Suzuki SUZ 51 (20+11+20)

5 111 LEOK Aigar EST MX1 Tm Factory TM 47 (15+16+16)

6 38 VERHOEVEN Bas NED MX1 HON 45 (16+15+14)

7 13 MONNI Manuel ITA MX1 Salucci Honda HON 36 (14+18+4)

8 941 PELLEGRINI Angelo ITA MX1 SUZ 36 (11+12+13)

9 36 BONINI Matteo ITA MX1 Motoworld SUZ 35 (12+8+15)

10 37 KRESTINOV Gert EST MX1 Maxxis Henderson Lpe KAW 31 (10+10+11)

11 24 BRAKKE Herjan NED MX1 Van Beers Yamaha YAM 30 (9+14+7)

12 101 BARTOS Peter CZ MX1 Rsc Italia Corse KTM 26 (8+6+12)

13 511 DAMI Stefano ITA MX1 Mb Brothers HON 23 (7+13+3)

14 95 JUSTS August LAT MX1 HON 23 (6+9+8)

15 128 FOGUENNE Eric BEL MX1 Mxmotorsports Scoyco Btos SUZ 20 (4+7+9)

16 73 PARSHIN Dmitriy RUS MX1 HON 18 (5+3+10)

17 117 SODERSTROM Tom SWE MX1 Delta Suzuki SUZ 13 (13+0+0)

18 77 GELAZNINKAS Arunas LIT MX1 Route77energy Kawasaki KAW 11 (1+4+6)

19 617 TAVELLI Michele ITA MX1 3 Mx Team KTM 9 (2+2+5)

20 182 KADLECEK Michael CZ MX1 Rsc Italia Corse HSB 7 (0+5+2)

21 4 DOTTORI Matteo ITA MX1 Trivellato Racing APR 3 (3+0+0)

22 171 KOVALAINEN Marko FIN MX1 Fsp Dolphijn Racing YAM 1 (0+1+0)

23 162 STAUFER Michael AUS MX1 KTM 0 (0+0+0)

24 266 BORKA Janos CZ MX1 Delta Suzuki SUZ 0 (0)

25 41 SMITH Alfie GBR MX1 Jkracing APR 0 (0+0+0)

Category : . Total Points 662

 

Classe : MX2

 

1 21 PAULIN Gautier FRA MX2 Yamaha Monster Energy YAM 75 (25+25+25)

2 17 BUTRON Antonio MX2 Ktm Silver Action KTM 60 (18+20+22)

3 151 KULLAS Harri FIN MX2 Monster Energy Gariboldi YAM 56 (16+22+18)

4 33 COLDENHOFF Glenn NED MX2 Jumbo Tve Coca Cola Eggen YAM 54 (20+18+16)

5 136 OLSEN Stefan Kjaer DEN MX2 Dmu YAM 42 (14+13+15)

6 430 CHARLIER Christophe FRA MX2 Monster Energy Gariboldi YAM 35 (15+0+20)

7 191 LOMBRICI Roberto ITA MX2 SUZ 34 (11+11+12)

8 102 SMITKA Petr CZ MX2 Tm Factory TM 33 (12+12+9)

9 79 OLDEKAMP Lars GER MX2 Scott Racing KTM 32 (13+15+4)

10 152 PETROV Petar BEL MX2 Van Beers Yamaha YAM 30 (10+9+11)

11 173 GULLIOD Valentin CH MX2 Scott Racing KTM 29 (0+16+13)

12 55 KRAS Mike NED MX2 Beursfoon SUZ 23 (22+0+1)

13 153 MADDII Marco ITA MX2 KTM 23 (5+8+10)

14 28 LARSEN Nikolaj GBR MX2 Dmu KTM 22 (8+14+0)

15 129 JORGENSEN Rasmus DEN MX2 Dmu SUZ 19 (7+10+2)

16 161 REUTHER Lars GER MX2 Dmsb-Ktm-Kosak Junior KTM 18 (4+6+8)

17 64 THURY Dominique Pascal GER MX2 Ktm Sturm KTM 17 (9+1+7)

18 685 LENOIR Steven MX2 3cracing YAM 14 (0+0+14)

19 195 JUSTS Robert LAT MX2 HON 12 (1+5+6)

 

 

28 AIROH MANTOVA STARCROSS MX1.MX2 - Final Race 1

 

1 19 PHILIPPAERTS David ITA MX1 YAM Yamaha Monster Energy 13 25:11.257 01:53.032 5 - - 25

2 6 LEOK Tanel EST MX1 TM Tm Factory 13 25:30.957 01:55.181 3 19.700 19.700 22

3 21 PAULIN Gautier FRA MX2 YAM Yamaha Monster Energy 13 25:46.453 01:56.446 5 35.196 15.496 25

4 10 BOISSIERE Anthony FRA MX1 YAM Monster Energy Gariboldi 13 25:52.683 01:54.873 2 41.426 06.230 20

5 13 MONNI Manuel ITA MX1 HON Salucci Honda 13 26:04.980 01:57.749 3 53.723 12.297 18

6 111 LEOK Aigar EST MX1 TM Tm Factory 13 26:07.116 01:58.193 4 55.859 02.136 16

 

28 AIROH MANTOVA STARCROSS MX1.MX2 - Final Race 2

 

1 19 PHILIPPAERTS David ITA MX1 YAM Yamaha Monster Energy 13 25:44.273 01:54.772 3 - - 25

2 6 LEOK Tanel EST MX1 TM Tm Factory 13 25:57.031 01:56.647 5 12.758 12.758 22

3 21 PAULIN Gautier FRA MX2 YAM Yamaha Monster Energy 13 26:12.172 01:58.796 7 27.899 15.141 25

4 22 STRIJBOS Kevin BEL MX1 SUZ Delta Suzuki 13 26:16.243 01:57.381 8 31.970 04.071 20

5 10 BOISSIERE Anthony FRA MX1 YAM Monster Energy Gariboldi 13 26:20.146 01:56.876 6 35.873 03.903 18

6 17 BUTRON Antonio MX2 KTM Ktm Silver Action 13 26:22.429 01:59.087 3 38.156 02.283 22

 

 

28 AIROH MANTOVA STARCROSS MX1.MX2 - Final Race 3

 

1 19 PHILIPPAERTS David ITA MX1 YAM Yamaha Monster Energy 13 25:02.103 01:53.443 2 - - 25

2 6 LEOK Tanel EST MX1 TM Tm Factory 13 25:03.871 01:53.234 2 01.768 01.768 22

3 22 STRIJBOS Kevin BEL MX1 SUZ Delta Suzuki 13 25:04.979 01:52.347 4 02.876 01.108 20

4 21 PAULIN Gautier FRA MX2 YAM Yamaha Monster Energy 13 25:21.471 01:53.473 2 19.368 16.492 25

5 10 BOISSIERE Anthony FRA MX1 YAM Monster Energy Gariboldi 13 25:28.918 01:53.943 3 26.815 07.447 18

6 38 VERHOEVEN Bas NED MX1 HON 13 25:48.929 01:55.580 4 46.826 20.011 16

 

F.V.

 

výsledky: mgmtiming.it