8.ročník Mezinárodního setkání historických motocyklů v Benešově

17.05.2011 20:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O víkendu 28.5.2011 pořádá KBS UAMK tým 8.ročník setkání příznivců historických soutěžních a terénních motocyklů, používaných našimi i zahraničními jezdci v minulosti při motocyklových soutěžích enduro a motokrosových závodech. Jedná se o motocykly do roku výroby 1988.

Pro účastníky bude opět připraven okruh vyznačený na části motokrosové trati, přilehlé louce a kratšího úseku v kaňonu (dlouhý cca 5min) Na tomto okruhu proběhne kromě volných jízd i měření testů-jízdy pravidelnosti. Přejímka pro účastníky je od 7:30do 9:00 hodin, v 9:45 začínají volné tréninkové jízdy a od 10:45 se bude soutěžit v jízdách pravidelnosti. Odpoledne bude pak odstartován ve 14.00hod závod CrossCountry dvojic na 60 minut. Program a jednotlivé jízdy mohou být operativně uzpůsobeny dle počasí a postupnému vývoji srazu. V areálu bude organizována i menší výstava soutěžních a krosových klenotů. Do této výstavky může přispět kdokoli, kdo nějaký klenot má a je ochoten ho do Benešova dopravit, kromě motocyklu na kterém bude startovat.

Vyhlášení výsledků proběhne po skončení CrosCountry, nejpozději v 15:45 hodin. Vyhlášení jízdy pravidelnosti, nejúspěšnějších v CrossCountry dvojic, nejhezčího a nejstaršího startujícího motocyklu.

 

Připraveno bude i občerstvení a proběhne i promítání filmů z historických šestidenní.

Všichni příznivci jsou vřele zváni a to ať se svým veteránem, nebo jen jako diváci.

 

Veškeré další případné informace jsou uvedeny v PROVÁDĚCÍM USTANOVENÍ-ZDE, včetně popisu příjezdu do areálu.

PŘIHLÁŠKA JEZDCŮ-ZDE Maximální počet startujících je 100 jezdců.

Uzávěrka přihlášek je 28.5.2011 ukončením přejímek na závodišti, případně do vypršení maximálního možného počtu startujících.

 

Další info na tel.: +420 602 209 084, nebo e-mailu: kbs@kbs.cz

 

 

5.ročník hist.moto enduro+cross na: 

https://www.kbs.cz/aspRS/users/default_cz.asp?id=29&pagefoto=1&fotogalerie=09_hist