Michal Kadleček při svém debutu jako tovární jezdec TM na motocyklu 300 2T byl absolutně nejrychlejší ve třech speciálních testech. Celkově skončil druhý ve své třídě a čtvrtý absolutně čímž potvrdil, že může být v enduru velmi rychlý.

31.03.2010 20:01

Jezdci TM na pódiu v prvním závodě Enduro mistrovství Itálie

Pro jezdce TM vyšel start do mistrovství Itálie nejlepším způsobovém, když si všichni vybojovali horní příčky v průběžném hodnocení.
Nejlépe zajel Francouz Rodrig Thain, který debutoval s TM EN 450Fi s elektronickým vstřikováním paliva, když se umístil jako první zahraniční jezdec následovaný Melotem a Kadlečkem (na TM 300). Mistr světa Mika Ahola byl až pátý.

Rodrig byl rychlý a zvítězil hned v prvním speciálním testu a po celý závod bojoval o vítězství s Belomettim, nakonec skončil jako třetí v absolutním hodnocení.
Dobrý závod to byl také pro Maurizia Micheluze, který dovezl svou TM EN 250Fi jako druhý ve třídě za Oldratim a celkově mu patřila jedenáctá příčka.

Luca Cherubini startující za TM-MC Ostra nezklamal své očekávání a skončil druhý ve třídě za Albertonim a jako čtrnáctý celkově.

Zmínit musíme také vítězství Fererika Peila na TM EN 125 v juniorské třídě.

Další závod bude 10.-11. dubna ve Val Verde del Camino, kde se pojede Velká cena Španělska jako první závod Enduro mistrovství světa.