Kunc s Prossem vyhráli Orion-Shiva KTM cup MČR v motoskijöringu v Nekoři, článek+ video + foto

18.01.2010 17:35

Kunc s Prossem vyhráli motoskijöring v Nekoři

Ve třetím závodě mistrovství České republiky v motoskijöringu v Nekoři zvítězili ve finále systém start - cíl suverénně Pavel Kunc s lyžařem Romanem Prossem na hondě a dostali se do čela průběžné klasifikace. Na druhém místě skončili obhájci titulu Josef Sládek s Petrem Čížkem rovněž na hondě, kteří s osmibodovou ztrátou druzí i celkově.

16. 1. 2010 18:12 NEKOŘ

Na dobře upravené trati se finálová jízda nevydařila bratrům Šrolerovým, kteří po kolizi dojeli až na osmém místě. Z prvního místa průběžné klasifikace tak klesli na pátou příčku.

Další závod je na programu v sobotu 30. ledna v Klášterci nad Orlicí.