Pozvánka na letošní 7.ročník setkání příznivců historických soutěžních a terénních motocyklů.

25.05.2010 16:18

 

 

Dobrý den,

 

rádi bychom Vás touto cestou pozvali na letošní 7.ročník setkání příznivců historických soutěžních a terénních motocyklů, který se koná 5.6.2010 v Benešově, areál Kavčák-Baba.

Pozvání platí nejen pro přímé účastníky startující na historických motocyklech, ale i pro příznivce této skupiny nadšenců nevlastnící motocykl.

Bližší informace a časový harmonogram naleznete v přílohách (Prováděcí ustanovení).

Pro zájemce o start na motocyklu je přiložena přihláška, kterou vyplněnou zašlete e-mailem zpět. Originál pak předáte u přejímky. Přihlásit se dá samozřejmě až na místě v sobotu.

 

Jinak se omlouvám zájemcům o start, že tuto informaci zasílám opožděně.

 

Věřím, že pozvání i přes opožděné rozeslání informací přijmete.

Pokud by přílohy nedorazily, budou ke stažení na www.kbs.cz

 

S pozdravem

 

Ladislav Krupička

 

 

KBS ÚAMK Team Unhost
Ladislav Krupicka-manager
Hajecka 340, 273 51 UNHOST
Czech republic
Tel.: +420 602 209 084
Fax: +420 317 721 528
ICQ: 461 160 002

 

E-mail: kbs@kbs.cz
https://www.kbs.cz

 

 

 

 

7.ročník Mezinárodního setkání historických motocyklů v Benešově - Memorial Rudolfa OHANKY

O víkendu 5.6.2010 pořádá KBS UAMK tým 7.ročník setkání příznivců historických soutěžních a terénních motocyklů, používaných našimi i zahraničními jezdci v minulosti při motocyklových soutěžích enduro a motokrosových závodech. Jedná se o motocykly do roku výroby 1987. Letos jako Memorial Rudolfa OHANKY.

Pro účastníky bude připraven okruh vyznačený na části motokrosové trati, přilehlé louce a úseku v kaňonu (dlouhý cca 7min)  Na tomto okruhu proběhne kromě volných jízd i měření testů-jízdy pravidelnosti. Přejímka pro účastníky je od 7:30do 9:00 hodin, v 9:45 začínají volné tréninkové jízdy a od 10:45 se bude soutěžit v jízdách pravidelnosti. Odpoledne bude pak odstartován ve 14.00hod závod CrossCountry dvojic na 60 minut. Program a jednotlivé jízdy mohou být  operativně uzpůsobeny dle počasí a postupnému vývoji srazu. V areálu bude organizována i menší výstava soutěžních a krosových klenotů. Do této výstavky může přispět kdokoli, kdo nějaký klenot má a je ochoten ho do Benešova dopravit, kromě motocyklu na kterém bude startovat.

Vyhlášení výsledků proběhne odpoledne po skončení CrosCountry, nejpozději v 15:45 hodin. Kromě vyhlášení jízdy pravidelnosti, nejúspěšnějších v CrossCountry dvojic, nejhezčího a nejstaršího startujícího motocyklu bude předán vítězné dvojici i Cena Rudolfa Ohanky. Připraveno bude i občerstvení a proběhne i promítání filmů z historických šestidenní.

Všichni příznivci jsou vřele zváni a to ať se svým veteránem, nebo jen jako diváci.

 

Veškeré další případné informace jsou uvedeny v PROVÁDĚCÍM USTANOVENÍ-ZDE, včetně popisu příjezdu do areálu. 

PŘIHLÁŠKA JEZDCŮ-ZDE   Maximální počet startujících je 100 jezdců.

Uzávěrka přihlášek je 5.6.2010 ukončením přejímek na závodišti, případně do vypršení maximálního možného počtu startujících.

 

Další info na tel.: +420 602 209 084, nebo e-mailu: kbs@kbs.cz